YANGINA DAYANIKLI VE KURŞUN GEÇİRMEZ ALÜMİNYUM  SİSTEMLER

YANGINA DAYANIKLI DOĞRAMA SİSTEMLERİ


Yakaza Metal Alüminyum yangına dayanıklı doğrama serileri yangın esnasında oluşacak zararları en aza indirgemek üzere tasarlanmış Avrupa standartları ile uyumlu sistemlerden oluşmaktadır.  Sistemlerimiz, 30, 60 veya 90 dakika boyunca yangının yayılma alanını en az seviyede tutmakta ve insanların güvenli bölgelere geçmesine olanak tanımaktadır. Bununla beraber bu kişilerin duman ve ısıya maruz kalmalarını önlemektedir. Yangına dayanıklı alüminyum doğrama serilerimiz Avrupa'da bulunan uluslararası akredite laboratuvarlar tarafından yapılan testlerden başarıyla geçmiştir. Ürünlerimizle birlikte size temin edeceğimiz sertifika ve garanti belgeleri uluslararası anlamda kabul görmektedir.
-

KURŞUN GEÇİRMEZ DOĞRAMA SİSTEMLERİ


Yakaza Metal Alüminyum , askeri araçlar, para nakil araçları, güvenlik kabinleri, zırhlı araçlar, VIP ve özel araçların yapısına ve teknik özelliklerine en uygun balistik çözümleri, bilgili ve deneyimli ekibi ile üretmekte, maksimum güvenlik ve dayanıklılık esas alınarak üretilen cam ve balistik çerçeveleri ile dünyanın pek çok ülkesine hizmet ulaştırmaktadır.

Firmamız müşterilerimizin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda uluslararası kalite standartlarına sahip ürünlerin yer aldığı projeler hazırlayarak  hızlı ve güvenilir çözümler sunmayı hedeflemektedir.