Haberiniz olsun.. 

26 Kasım- 29 Kasım 2017

THE BIG 5 Dubai  

Yapı Malzemeleri Fuarı

Her yıl giderek artan uluslararası katılımcı ve ziyaretçi firma portföyü ile The Big 5 Show Dubai, Libya, Suudi Arabistan, Katar, Mısır, İran, Bahreyn gibi pazarlara açılan bir kapı konumundadır. Yerimiz, Dubai International Convention & Exhibition Center'da Hol Arena'da  Ar E205 no.lu stand

30 Ocak 2018-2 Şubat 2018

BUDMA -  Poznan Polonya 2018

Uluslararası Yapı Fuarı

Polonya, Poznan, ilinde gerçekleştirilecek olan BUDMA Poznan - International Construction Fair Fuarı, bir b2b iş etkinliğidir. Poznan International Fair Ltd. tarafından organize edilen BUDMA Fuarı Yapı Malzemeleri, Teknolojileri, İş Makineleri, Yapı Malzemeleri, Teknolojileri ve İş Makineleri sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

20 Mart-23 Mart 2018

INTERBUILDEXPO 2018 Yapı ve Yapı Malzemeleri Fuarı

INTERBUILDEXPO Yapı ve Yapı Malzemeleri Fuarı 20 Mart-23 Mart 2018 tarihlerinde Kiev/Ukrayna’da gerçekleştirilecektir.Ülkemiz milli katılımı Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. (TÜYAP) tarafından organize edilmiş olup, bu kapsamda fuara 10 firmamız, toplam 186 metrekarelik bir alanda katılım sağlayacaktır.

21 Mart-24 Mart 2018

FENSTERBAU FRONTALE

Yapı ve İnşaat Fuarı

Almanya, Nürnberg eyaletinde gerçekleştirilecek olan FRONTALE FENSTERBAU  Fuarı, bir b2b iş etkinliğidir. FENSTERBAU  Fuarı Yapı Malzemeleri, Yapı Malzemeleri, Teknolojileri ve İş Makineleri sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

3 Nisan-6 Nisan 2018

BATIMAT 2018 Moskova

Yapı ve İnşaat Fuarı

Rusya Federasyonu, Moskova, ilinde gerçekleştirilecek olan BATIMAT RUSSIA Moskova - International Construction and Interior Exhibition Fuarı, bir b2b iş etkinliğidir. BATIMAT RUSSIA Fuarı Yapı Malzemeleri, Yapı Malzemeleri, Teknolojileri ve İş Makineleri sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

7 Mayis-10 Mayis 2018

Project Qatar2018 MoscowConstruction 

Material & Equipment

Project Qatar, ülkenin inşaat alanında ve ilgili tüm sektörlerde uzmanlaşmış tek iş fuarıdır. 14 başarılı basımdan sonra, gösterinin ülkedeki inşaat piyasasına hızlı bir şekilde girilebileceğini ve her boyuttaki şirketlerle yeni iş fırsatları yaratma şansı olduğunu söyledi. Qatar 2018 projesi, eşsiz bir platformdur ve Katar'ın fırsat alanlarını paylaşmayı hedefleyen herkes için katılım şarttır.